Mon Alba - IT divize

...aby vám žádné revoluční technologie neunikly.

Špičkové technologie už nejsou výsadou jen velkých firem. Nyní je jejich potenciál dostupný prakticky všem, a to díky moderním cloudovým technologiím. My jsme tady od toho, abychom vám - malým a středním firmám i živnostníkům a podnikatelům - tyto možnosti představili a postarali se o odborné nasazení ve vašich konkrétních podmínkách. Byla by škoda tuto konkurenční výhodu nevyužít (dokud to ještě konkurenční výhoda je ). Výsledkem bude snížení nákladů na IT a vyšší efektivita spolupracujících lidí i týmů. To je fakt. Uvidíte.

Google Apps for Work partner

Jako autorizovaný partner Googlu implementujeme a školíme G Suite - nástroj pro týmovou spolupráci a komunikaci.

Realizujeme a spravujeme webové projekty našich klientů, analyzujeme a optimalizujeme procesy ve firmách, navrhujeme efektivní IT řešení.

Jako partner společnosti Datona vám dodáme pokladní systémy včetně softwaru i potřebného zařízení a zajistíme následnou podporu.

Portfolio služeb

Rádi vám pomůžeme nejen v níže uvedených oblastech...

E-mailové řešení a další on-line aplikace pro firmu

G Suite - on-line kancelář pro firmu

Získejte pro svou firmu profesionální e-mail, on-line úložiště, tabulkový a textový editor, sdílené kalendáře, videokonference a mnoho dalších možností. Přechod na G Suite není složitý ani drahý, nemusíte se ho bát. My vám vše zřídíme a nastavíme, vyškolíme vás, převedeme stávající data a zajistíme následnou podporu. Vy už si jen užívejte přístupu ke svým e-mailům a datům kdekoli prostřednictvím počítačů, tabletů či mobilů.

Více o G Suite
Pomožte svému byznysu

Pokladní systémy DATONA

Ať už otevíráte nový obchod, restauraci nebo již provozujete třeba i celou síť zavedených prodejen, určitě rádi přijmete každou pomoc, která Vám zjednoduší a zefektivní Vaši práci. Právě takovým pomocníkem by měl být pokladní a skladový systém. My Vám nabízíme modulární pokladní a skladový systém DATONA, který připravíme přesně podle Vašich potřeb. Jo, a k vašim datům z pokladen se samozřejmě dostanete odkudkoliv.

Více o pokladních systémech
Postaráme se o vaše domény

Registrace, prodlužování a správa domén

Zaregistrujeme pro vás požadovanou doménu např. ve tvaru "vašefirma.cz" (kromě ".cz" umíme i dalších přes 800 jiných koncovek), odborně nastavíme DNS záznamy pro využití e-mailu, webů a dalších aplikací, zajistíme pravidlené prodlužování, případně i převody domén, a to všechno proto, že většina klientů se v nastavování záznamů na doménách nevyzná. My ano a rádi to uděláme za vás.

Analýza, vývoj, servisní podpora a hosting webových aplikací

Realizace a správa webů a webových aplikací

Staráme se o webové prezentace a aplikace několika desítek klientů, kterým většinou aplikace i hostujeme v hostingovém centru na vlastní infrastruktuře. Jsme pro vás schopni vytvořit jak řešení na míru primárně na technologiích Microsoftu (MS SQL, .NET framework) v rozsahu několika stovek "člověko-dnů" (man-days), tak i expresně malé weby v rámci pár hodin práce třeba na technologii Google webů. Pokud už web máte, ale nemáte správce, který by se vám o něj staral, nebojte se nás zeptat na možnosti spolupráce.

Zabezpečte komunikaci mezi vaší aplikací a klienty

Zajistíme pro vás SSL certifikáty

Potřebujete zabezpečit komunikaci mezi vaším webem a vašimi návštěvníky, kteří web nebo aplikaci využívají? Šifrovaná komunikace je nutností v aplikacích, které si s klientem vyměňují citlivé nebo osobní údaje. Zajistíme vám SSL certifikáty od prověřných certifikačních autorit - THAWTE, SYMANTEC, GEOTRUST, COMODO a dalších. Také se postaráme o instalaci a konfiguraci certifikátu a včas zajistíme prodloužení na další období.

Není potřeba hned vyvíjet drahé aplikace na míru. Často už existují...

Poradenství v oblasti IT, analýzy

Zabírají vám nějaké opakované činnosti mnoho času? Cítíte potřebu zoptimalizovat nějaké firemní procesy? Často existuje jednoduché řešení, jen o něm nevíte. Nevěříte? Kontaktujte nás a vykoušejte nás - první konzultace ZDARMA (do 1 hod.). Pokusíme se využít 18 let našich zkušeností s on-line aplikacemi, webovými projekty, firemním řízením, startupem a vůbec IT světem pro váš prospěch.

Reference

Mezi naše aktivní klienty patří např.:

Reference

Kontakt

Zavolejte nebo nám zanechte zprávu, ozveme se vám co nejdříve...

Ing. David Najman
IT konzultant, jednatel společnosti

+420 603 849 849, david.najman@monalba.cz

Sídlo, fakturační údaje:

Mon Alba s.r.o.

Třanovského 222/16, 163 00 Praha 6
+420 603 849 849, info@monalba.cz, www.monalba.cz/IT

IČ: 24211591
DIČ: CZ24211591 (jsme plátci DPH)
spisová značka: C 189071 vedená u Městského soudu v Praze
bankovní spojení: 2100217484/2010 (Fio banka, a.s.)